W celu realizacji usług, strona korzysta z plików cookie zgodnie z Polityką dotyczącą cookie. Sam możesz określić warunki przechowywania i dostępu do nich w Twojej przeglądarce. - Zamknij

Witamy na naszej stronie!

Firma Geo-Best świadczy kompleksowe usługi geodezyjne i kartograficzne, zarówno w procesie inwestycyjnym i budowlanym, ale również wszelkiego rodzaju prace związane z ewidencją gruntów i budynków. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz klientów instytucjonalnych (m.in. firm, samorządów), znajdujących się głównie na obszarze województwa śląskiego, ale również na innych terenach terytorium naszego kraju. Każde powierzone nam zlecenie realizujemy indywidualnie, w tym dojeżdżamy do klienta mając szczególnie na uwadze oczekiwania i wygodę zleceniodawcy!

A dlaczego Geo-Best?

 

Kilka słów o nas!

Geo-Best to nowoczesna firma, wykorzystująca w swojej działaności najnowocześniejsze technologie pomiaru (m.in. technikę GPS). Bazą do wykonywania zleconych nam zadań jest posiadana wiedza w zakresie obowiązujących, w geodezji i nie tylko, przepisów prawa oraz zdobyte bogate doświadczenie zawodowe. W swoich działaniach zawsze zmierzamy do satysfakcji i zadowolenia klientów. Nie pozostaje już nic innego jak zaprosić Państwa do współpracy.

Geo-Best to gwarancja dokładności, rzetelności, kompetencji i doświadczenia!

  

 

 

Oferta

Sprawdź naszą ofertę

  

Napisz do nas

Masz pytania. Chcesz wycenić usługę.

  

Kontakt

 

Skontaktuj się z nami